IMG 3643

Na úterý 27.6 se všechny naše děti těšily, jelo se totiž na školní výlet do lanového centra Hájenka. Počasí nám přálo – úmorná vedra i deště si daly pauzu, tak nám nic nebránilo si den pěkně užít.

Pro některé děti byla zážitek už jen samotná jízda autobusem na místo. V Hájence na nás čekal úžasně milý a empatický personál plný energie a taky pár ochočených mlsných koz. :) Po uvítání začal program, který měl téma Jumanji. Děti se rozdělily na týmy podle barev a začaly s plněním zajímavých a kreativních úkolů. A že to nebyly ledajaké úkoly, dostaly je přímo od moudré „Šamanky“, takže si u nich procvičily jak tělíčka, tak hlavičky a upevnily týmového ducha, když musely spolupracovat. Všechno dobře dopadlo, naše děti jsou tak šikovné, že se jim úkoly dařily a dosáhly hlavního cíle – najít „diamant“ do kouzelné hole Šamanky. No a po úkolech přišla zábava, diskotéka s oblíbenými postavičkami z pohádek. S dětmi tančil Chase z Tlapkové patroly, Mimoni nebo třeba Hello Kitty.

Poslední hodinku si děti užily přímo v lanové části Hájenky – prolézaly sítěmi, trénovaly rovnováhu a celkově se jim na místě s krásnými stromy a rafinovaně umístěnými prolézačkami líbilo.

Výlet se prostě vydařil a my zároveň musíme naše žáčky pochválit, všechny děti byly spokojené, vše se obešlo bez velkých komplikací a teď už nezbývá než se těšit na prázdniny a letní pohodu. :)

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.