Tak jsme se konečně dočkali. Už zase můžeme sportovat a soutěžit mezi základními školami v okrese.

Našimi soupeři jsou kamarádi ze ZŠ Hustopeče a ZŠ Břeclav.

Sportovní klání jsme zahájili 4. května v Hustopečích v sálové kopané. Bojovali jsme jako draci o výborné druhé nebo třetí místo, ale břeclavští soupeři na nás připravili léčku v podobě velmi, ale velmi sympatické brankařky. David, který měl několik vyložených šancí se ale zachoval jako správný muž a neponížil tuto brankařku nějakým hloupým gólem. A tak nám zůstalo to třetí.

Rychle jsme zapomněli a již jsme trénovali v atletických disciplínách: skok do dálky, hod míčkem, sprint a vytrvalostní běh, abychom si zlepšili náš sportovní výsledek. Školní kolo, které proběhlo 10.5. nominovalo do Břeclavi tyto žáky:

Davida Kučeru, Marka Zábranského, Lukáše Hozu, Lukáše Šmída a Elišku Tvrdou. A bylo to poznat. V Břeclavi 18.5. jsme získali většinu míst na stupních vítězů a tak jsme dokázali, že sport nás baví a máme z něj radost.

Všem, nejenom sportovcům, přejeme pěkné, aktivní a odpočinkové prázdniny.

284407270 1377546472764130 6626557687398970362 n

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.