Tančí celá škola

Díky situaci, která nastala začátkem prosince u nás ve škole (covid-19), jsme se nemohli zúčastnit soutěže "TANČÍ CELÁ ŠKOLA" , kterou pořádala Česká televize.
Naši žáci pilně trénovali, snažili se a byli velmi šikovní. Rozhodli jsme se tedy, že uspořádáme soutěž v rámci školy.
Můžete se těšit , v brzké době zveřejníme taneční videa!

imagesPřání

Vážení rodiče a přátelé naší školy,

chtěli bychom Vám touto cestou popřát do nového roku 2022 hodně zdraví, štěstí, klidu, pohody a úspěchů v osobním i v pracovním životě. Hodně smíchu a radosti ze života.

Žákům přejeme hodně sil pro úspěšné zvládnutí konce prvního pololetí a vytrvalosti v pololetí druhém.

star dance

Naše škola se zúčastní taneční soutěže, kterou pořádá Česká televize.
Soutěž je založená na principu zaslání soutěžního audiovizuálního příspěvku, ve kterém jsou zaznamenáni soutěžící při taneční sestavě. Držte nám palce!
Vítězné příspěvky budou vyhlášeny a zveřejněny v týdnu od 13. 12. 2021 do 17. 12. 2021.

podekovani

Děkujeme paní Šmídové za poskytnutí dárků pro naše mladší žáky.

Zveme všechny kamarády našeho žáka Honzíka Chmelíka
na zábavné benefiční odpoledne do Mikulova na Strakatý dvůr.
  Benefiční motoparty na Strakáči 2021 leták

• 27. a 28. Dubna navštívíme Dům dětí a mládeže a vyrobíme výrobky ke DNI MATEK
  • Dále nás v květnu čeká projektový den u Městské policie a Hasičů
  • Vyzkoušíme si jak se hospodaří na farmě „Strakatý dvůr“