Projekty

• 2011 – 2013 zapojení do projektu „ Inovace výuky ICT „ – tvorba pracovních materiálu DUMY
  • 2014 – 2015 spolupráce s B.I.P.S. na projektu „Vzdělávání pedagogů prostředí CLOUDU“
  • 2018 – 2021 realizace projektu „SABLONY II“ V rámci tohoto projektu jsme mohli sdílet zkušenosti pedagogů s jiných škol. Bylo podpořeno další vzdělávání pedagogických pracovníků. V rámci ZŠ a školní ,družiny jsme mohli žákům zakoupit tablety, které podporují jak vzdělávání v ICT, tak mimoškolní činnost. Pro žáky jsme uspořádali zajímavé zážitkové vyučování v MěK , muzeu, posilovně na farmě „Strakatý dvůr“ nebo mobilní Planetárium. Žáky také zaujali projektové dny ve Valticích, kde se seznámili d barokním divadlem a prohlédli si dobové kostýmy. Volnočasové aktivity projekt podpořil v klubu „Zábavné logiky a Deskových her“.

projekt1projekt2