Žáci se v individuální výuce seznámili s digitální pomůckou Albi tužkou. Tato novinka je zpestřením i opakovacím prvkem v našich učebních plánech. Častěji využívanou pomůckou je i tablet, kde žáci s dopomocí plní jednoduché a přehledné úkoly. Ve výtvarné výchově jsme společně tvořili VESELÉ PONOŽKY (Světový den Downového syndromu). Každý z žáků si zvolil motiv, techniku, materiál: písmenka, proužky, krepový papír, látku. Ve školním kole recitační soutěže byl zástupcem naší třídy Tim Novák se svou básní Čáp. Dne 2.4.se i žáci ve stacionáři připojili ke Světovému dnu porozumění autismu a „rozzářili se modře“ = oblečeni do modré barvy. Vzorně plnili úkoly zaměřené na modrou barvu: vyhledávali, třídili, přiřazovali.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo zde.