Velikonoční prázdniny 2022

Velikonoce

Velikonoční prázdniny jsou ve čtvrtek 14. dubna 2022.

Velký pátek je 15. dubna 2022 a Velikonoční pondělí 18. dubna 2022.

Na děti se budeme těšit v úterý 19. dubna 2022.

Zápis prvňáčků

zápis plakát

Podrobnější informace naleznete na odkazech níže:

icon html  Zápis do ZŠ speciální pro rok 2022
 icon document  Aktualizace dotazníku pro ZZ - 2021
 icon document  Souhlas se zpracovanim OU_zaci,zakonni zastupci_ZS Mikulov
 icon document  Zápis do 1.třídy

Jak mluvit s dětmi o válce

Stejně jako na dospělé i na děti současné dění ve světě dopadá a vnímají jej. I když si můžeme myslet, že se k dětem informace o válce v takové míře nedostávají, není tomu tak. I pokud se o zprávy nezajímají a nejsou přímými konzumenty zpravodajství, setkávají se s informacemi o válce v rozhovorech dospělých i v interakci s vrstevníky.

Zde je dokument, jak zvládnout dnešní náročné události.

Ukrajina

logo požárníci

Soutěž

Žáci prvního stupně se zúčastní výtvarné soutěže „ Požární ochrana očima dětí a mládeže“ kterou vyhlásilo SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA.

25. 3. 2022 komise OSH ČMS vyhodnotí tři nejlepší práce ve všech kategoriích (okresní kolo).
22. 4. 2022 KSH ČMS provedou vyhodnocení prací a vyberou tři nejlepší práce ze všech kategorií (krajská kola).

20. 5. 2022 ÚORP zajistí a provede vyhodnocení nejlepších prací (republikové kolo).

10. 6. 2022 ÚORP ve spolupráci s Kanceláří sdružení zajistí předání ocenění a diplomů, dle umístění v republikovém kole.

Místo a čas: v rámci Hasičských slavností 2022 v Litoměřicích.

Držíme všem dětem palce.

JARNÍ PRÁZDNINY - TAKT Liberec – taneční škola Street Dance, Disco Dance,  Contemporary

Termín jarních prázdnin 2022

Jarní prázdniny v roce 2022 proběhnou v období
od 7. do 13. března.

Doučování ve školním roce 2021/2022

doučování

Pololetní prázdniny 2022 proběhnou v termínu 04.02.2022

vysvědčení

Tančí celá škola

Díky situaci, která nastala začátkem prosince u nás ve škole (covid-19), jsme se nemohli zúčastnit soutěže "TANČÍ CELÁ ŠKOLA" , kterou pořádala Česká televize.
Naši žáci pilně trénovali, snažili se a byli velmi šikovní. Rozhodli jsme se tedy, že uspořádáme soutěž v rámci školy.
Můžete se těšit , v brzké době zveřejníme taneční videa!

Přání

Vážení rodiče a přátelé naší školy,

chtěli bychom Vám touto cestou popřát do nového roku 2022 hodně zdraví, štěstí, klidu, pohody a úspěchů v osobním i v pracovním životě. Hodně smíchu a radosti ze života.

Žákům přejeme hodně sil pro úspěšné zvládnutí konce prvního pololetí a vytrvalosti v pololetí druhém.

PF2022

Soutěž

star dance

Naše škola se zúčastní taneční soutěže, kterou pořádá Česká televize.
Soutěž je založená na principu zaslání soutěžního audiovizuálního příspěvku, ve kterém jsou zaznamenáni soutěžící při taneční sestavě. Držte nám palce!
Vítězné příspěvky budou vyhlášeny a zveřejněny v týdnu od 13. 12. 2021 do 17. 12. 2021.

podekovani

Děkujeme paní Šmídové za poskytnutí dárků pro naše mladší žáky.

Zveme všechny kamarády našeho žáka Honzíka Chmelíka
na zábavné benefiční odpoledne do Mikulova na Strakatý dvůr.
  Benefiční motoparty na Strakáči 2021 leták

• 27. a 28. Dubna navštívíme Dům dětí a mládeže a vyrobíme výrobky ke DNI MATEK
  • Dále nás v květnu čeká projektový den u Městské policie a Hasičů
  • Vyzkoušíme si jak se hospodaří na farmě „Strakatý dvůr“